גלובל אחזקות - שירותי אחזקה שירות ואחזקה למסעדות ובתי קפה 

 

 קירור

     תיקון מקררים ומקפיאים מסחריים   

     קרח, אייס קפה, מתקני שתיה   

  בישול   

   כיריים גז - פלנצ'ה - מטגנת   

תיקון מקרר תעשייתי

תיקון מקרר תעשייתי מסחרי דורש ידע שונה ממקרר ביתי ולכן לא כל טכנאי קירור מתמחה בתיקון מקרר מקפיא תעשייתי  .

יחידת קירור של מקפיא או מקרר חייבת לעבור טיפול לפחות פעם בשנה של ניקוי מעבה עם חומר ניקוי היות והמעבה סופג את השומנים  ממתקני בישול ונסתם וזה גורם לעליה בצד הלחץ גבוה שגורם לדליפת גז מדחס מתאמץ ומקפיא עובד קשה ולא מצליח להגיע לטמפרטורה  שגורם לעלויות חשמל גבוהות .

גומיות קרועות  למקפיא או תעשייתי גורמות לאוויר חם לחדור ליחידה ויוצר שכבת קרח על המאייד

גומיות למקרר לפעמים מאבדות את המגנטיות ולא אוטמות חזק.  ידית למקרר שלא נסגרת טוב יכולת להרוס את הגומיות

תיקון דליפת גז לעיתים קרובות עלולות לגרום נזק למדחס, מפני שחסר גז במערכת המדחס לא מקבל חזרה של גז קר הוא מתחמם מאוד ולאחר תקופה הוא מתקלקל .

חובה להחליף במקרר ובמיוחד במקפיא תעשייתי מסחרי, מדחס מסוג מעולה , מפני שלהגיע למינוס 20 מעלות  הוא צריך לעבוד קשה במיוחד אם המעבה סתום.

החלק הרגיש במקרר מסחרי הוא הבקר טמפרטורה ,מקרים רבים נשרף בגלל חדירת מים שטיפה של המקרר . שינוי פרמטרים בבקר ללא ידע עלול להיות בעייתי .

הצטברות קרח במאייד תקלה נפוצה , יכול להיות בגלל גוף חימום למקרר מסחרי לא תקין , זמני הפשרות לא תקינים מנוע מאייד לא תקין .

במקרר יש פתח כניסה ויציאה של אוויר , חשוב מאוד לא לסתום יציאות אלה .מקרר תעשייתי אומנם כשמו אומנם חזק ויכול לעבוד קשה אבל בתנאים מסוימים גם יכול להתקלקל מהר למשל במרתף לא מאוורר, או יחידת הקירור נמצאת במקום לא מתאים מחוץ למסעדה או במרחק לא מתאים .

לפעמים בצד אחד של המקרר תעשייתי בדלת אחת יש קור תקין ובדלת שניה חם , זה מראה על מנוע מאייד בתוך המקרר לא תקין או קרח במאייד או רגש לא במקום .

אין להפוך מקפיא מסחרי למקרר היות והמדחס גדול יותר ועלול להתקלקל.

מקרר עוגות 

מקרר עוגות יותר רגיש ומתאמץ מאוד היות והמעטפת זכוכית ואין בידוד טוב מערכת קירור במקרר עוגות חייבת להיות תקינה לחלוטין כדי להגיע לטמפרטורה נכונה  מקרר עוגות יכול להיות בהרבה מקרים תקין במדף התחתון וכן בבקר טמפרטורה אבל במדפים עליונים יש בעיה ועוגות מתקלקלות.

מקרר סלטיה

מקרר סלטיה בנוי מחלק עליון חשוף ולמטה מקרר רגיל , חובה לכסות עם גסטרונומים נירוסטה גם אם ריקים . עם ההדלקה קודם החלק העליון של המקרר סלטיה מתקרר ראשון לכן יש להמתין הרבה זמן .

מקרר סלטיה עם כסוי זכוכית ותאורה , חייבת התאורה להיות ניאון כדי לא לחמם .

 


 050-7750061  

2all בניית אתרים