גלובל אחזקות - שירותי אחזקה שירות ואחזקה למסעדות ובתי קפה 

 

 קירור

     תיקון מקררים ומקפיאים מסחריים   

     קרח, אייס קפה, מתקני שתיה   

  בישול   

   כיריים גז - פלנצ'ה - מטגנת   

טכנאי קירור


טכנאי קירור יכול לפתור כל בעיה שקשורה למיזוג אויר או קירור במקררים בייתים או תעשייתיים. טכנאי קירור הוא איש בקיא בתחומו, בעל נסיון רב אשר יודע לעשות את העבודה מא' ועד ת'. טכנאי קירור למד כיצד לאתר ולנתח תקלות, לתכנן ולמצוא פתרונות למערכת המיזוג והקירור למבנה שאתם מעוניינים בו, בין אם זה בית, משרד, אולם קטן או גדול או בין אם לספק פתרונות קירור למקררים בייתים או מסחריים. כמו כן, הוא אחראי לספק שירות תיקונים, ולתת אחריות על כל מוצריו. 
מהם הכישורים של טכנאי קירור? טכנאי קירור מומחה ביסודות החשמל ויסודות האלקטרוניקה, הפעלת מנועים חשמליים, יסודות התרמודינאמיקה, סוגי מקררים ביתיים, מדחסים ומווסתים של עומסי חום. טכנאי קירור יודע כיצד לתפעל קירור בסיסי לבית או למתקן קירור תעשייתי. כמו כן, טכנאי קירור ייתן לכם אפשרויות והצעות שונות להפשרה בדרכים שנוחות לכם, וכן תכנון ובקרה אלקטרונית למתקני קירור.
איך בחורים טכנאי קירור?  טכנאי קירור ידועים מגיעים מחברות בתחום או במקרה והם עצמאיים הם מפרסמים את עצמם בעיקר באינטרנט, בעיתונות, או מפה לאוזן. באתר להשוואת מחירים תוכלו למצוא טכנאי קירור הזול והאיכותי ביותר מבין האפשרויות השונות. יש לבדוק אם לטכנאי הקירור יש תעודה בתחומו ורישיון עסק, האם הוא מומחה בסוגי קירור שונים, האם הוא מנפיק ביטוח למכשירים ולמוצרים שהוא מספק לכם, האם הוא נותן שירות למוסדות והאם הוא נותן אחריות לשירות. אל תתפשרו אל אף אחד מהמרכיבים הללו כשאתם בחורים טכנאי קירור. כמובן שעליכם לבדוק אם טכנאי הקירור עובד בסביבה הרצויה שלכם, את רמת הזמינות שלו, אופי השירות, ומשך זמן העבודה שלו, על מנת שיתאים לשלכם. חשוב לדעת עם איזה יצרן הוא עובד. בדרך כלל יצרן ישראלי גווה מחיר נמוך משמעותית ובהתאם לשוק הישראלי, לעומת היצרן מחו"ל. לכן רצוי לבדוק עם מי עובד טכנאי הקירור שאותו אתם בוחנים.
טכנאי קירור יכול לשדרג לכם את מיזוג האוויר והקירור בבית, במשרד, או בסביבה התעשייתית בה אתם עובדים. חשוב לבחור טכנאי קירור הבקיא ביותר בתחומו, היעיל ביותר תוך מתן שירות מעולה. כמו כן המחיר שלו צריך להיות בהתאם לצרכים שלכם. הכי חשוב- לא להתפשר בבחירת טכנאי קירור!


 050-7750061  

2all בניית אתרים